03115, м.Київ,
вул. Феодори Пушиної 8-А
+38 (066) 422 4979
Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб 10:00 - 16:00
Нд вихідний
Позвонить нам
Наша компанія не обмежується лише в постачанні обладнання. Ми проектуємо зональні системи зволоження в складі великого комплексу. Застосування зонального розділення, замість використання великих вентиляційних споруд, дозволить значно зменшити  витрати на жерстяних повітроводах.
Докладніше
Хутро любить холод. Ідеальні температурні умови для зберігання хутра: температура від +2°С до + 4°С. Цей режим хороший і для збереження еластичності ворсу, і як профілактика появи молі та жуків-кожеїдів, які люблять поласувати хутром і міздрею. Таким шкідникам нічого не варто привести в непридатність Вашу улюблену шубку.
Докладніше
Для осушення повітря плавальний басейнів Наша компанія підготувала проект системи вентиляції всього комплексу.
Докладніше
Система CoolMedixx розроблена для вирішення охолодження градієнтів, гелиевого компресора, шафи SEP магнітно-резонансного томографа. Наша система дозволить стабільно отримати необхідну температуру охолодження всіх необхідних вузлів МРТ.
Докладніше
Система вентиляції «UniVent Connect» розроблена компанією Юнитех Клима, є базовою системою для комфортної вентиляції ресторанів з використанням гідрофільтрів «Verner hasicí jiskry».
Докладніше
Компанія Юнітех Кліма ТОВ надає повний спектр послуг з установки та сервісного обслуговування опалювальної станції "Повітря-вода-повітря", на базі реверсивного повітряного ТН.
Докладніше
Дана технологія повністю змінена в порівнянні з технологіями минулих поколінь. Проаналізувавши що можна поліпшити та що є зайвим, технологія спроектована з нуля. Тепер приплив повітря здійснюється знизу, що дозволяє краще управляти процесами.
Докладніше
Естетику забезпечить скляна вітрина для квітів. Крім основного завдання - правильного зберігання свіжозрізаних бутонів - вона ще й приваблює покупців. Нічого не закриває огляд і можна зручно вибирати вподобаний букет або насолоджуватися видом запашних рослин. Вітрина-холодильник для квітів - тренд на ринку квіткового бізнесу. Це найкраще рішення, в якому поєднується вітрина для демонстрації композицій та букетів плюс холодильна камера для квітів, здатна забезпечити їх тривале зберігання.
Докладніше
Система CoolMedixx покликали по вирішенню проблем з охолодження градієнтів, гелиевого компресора, шафи SEP магнітно-резонансного томографа. Наша система дозволити стабільно отріматі необхідну температуру охолодження всіх потрібних вузлів МРТ.
Докладніше