03115, м.Київ,
вул. Феодори Пушиної 8-А
+38 (066) 422 4979
Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб 10:00 - 16:00
Нд вихідний
Позвонить нам

Тепловий насос – енергоефективне опалення “Повітря – Вода – Повітря”

Тепловий насос (ТН) в наш час це вже не мрія. Реальність яку можна втілити в життя за “не великі гроші”.

 

З урахуванням наближення глобального потепління, клімат України піддається трансформації, що “на руку” саме повітряному тепловому насосу. В умовах середньо- кліматичних показників опалювального періоду, використовувати повітряний тепловий насос стає реальністю. Вже не потрібно витрачати величезні гроші на установку ґрунтового ТН. Адже, ні кому не секрет, що вартість самого апарату в комплексі з облаштуванням свердловин під ґрунтовий ТН в рази вище витрат на монтаж повітряного ТН.

 

До Нашого ТН не потрібно купувати окремий бак накопичувач і шукати місце під його установку, тільки зовнішній і внутрішній блок, пов’язаний між собою мідними трубками і кабелем. Всі споживачі підключаються безпосередньо до внутрішнього блоку.

 

Компанія Юнітех Кліма ТОВ надає повний спектр послуг з установки та сервісного обслуговування опалювальної станції “Повітря-вода-повітря”, на базі реверсивного повітряного ТН.

 

Унікальність нашого пропозиції полягає в нестандартному використанні ТН не тільки взимку. Тепловий насос обладнаний внутрішнім контуром, дозволить охолоджуватися і гріти воду для побутових потреб одночасно і абсолютно безкоштовно. Нагрівати теплоносій і воду для побутових потреб лише використовуючи фреоновий контур. Запатентована “Чотирьохтрубна” технологія не має аналогів використання в малих масштабах для приватних будинків і квартир. Принцип роботи залишається той же – використання енергії вуличного повітря, але при цьому рекуперувати відпрацьовану енергію, “відправивши її на повторне коло”.

 

На базі невеликих ТН до 7кВт можна обігріти будь які площі, маючи при цьому окреме регулювання кожної зони, що дозволить прогріти лише бажану ділянку комплексу не перевикористовуючи при цьому електроенергію. У нашому рішенні немає потреби платити за “непотрібний обігрів”.

 

Використавши двохкомпресорну комплектацію, Ми нагріємо басейн, досягнувши при цьому найвищих показників сезонної ефективності, не менше COP8.6, одночасно при охолодженні та обігріві.

 

Наша компанія має рішення з використанням інверторних технологій на базі обладнання AHI Carrier. Опціонально система дозволяє підключити зовнішній споживач, наприклад нагріти або охолодити фреоновий теплообмінник у вентиляційній установці або задіяти ребристо-трубний теплообмінник для функції осушення повітря приміщень.

 

Перевагою такого рішення є багатофункціональний комплекс. Нашому Замовнику не знадобитися купувати всі ці елементи окремо і залучати на монтажні роботи “безліч” підрядників, що спричинить за собою збільшення витрат на реалізацію проекту і ускладнення робочого процесу. Замовник вже обізнаний в реаліях вартості енергоносіїв (газ, електрика, дрова, пелети) і стоїть перед вибором: твердопаливний котел, електричний котел або Тепловий Насос.

 

P.S. Залишилося лише прийняти рішення: “возитися” з дровами і чищенням димоходу, або віддати перевагу 5-ти кратній економії електроенергії (в порівнянні з електричним котлом). При цьому безпечно залишати будівлю на певний період часу, або просто “відпочити на дивані”, не маючи клопотів дровяно-пеллетної заготовки.