03115, м.Київ,
вул. Феодори Пушиної 8-А
+38 (066) 422 4979
Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб 10:00 - 16:00
Нд вихідний
Позвонить нам
Проектування систем вентиляції та кондиціонування

Наявність проекту системи вентиляції і кондиціонування вирішує кілька завдань. По-перше, дозволяє правильно підібрати переріз і діаметр повітроводів, які підбираються під кожен проект вентиляції і забезпечують правильний повітрообмін. По-друге, проектування вентиляції полягає в створенні цілої системи, де задіяні повітророзподільні пристрої, дросель, клапани, приводи. Їх кількість і місце установки також вказується в проекті.
Компанія Unitech Clima виконує проектування систем кондиціонування і вентиляції, а також їх монтаж та подальше сервісне обслуговування. Підходячи з усією відповідальністю до поставлених завдань, створює ефективну систему вентиляції для житлових, адміністративних, промислових і інших типів приміщень. Ми також готові виконати проектування систем опалення на базі реверсивного повітряного тепло насоса.
Проектування систем вентиляції має цілий ряд переваг:
1. Замовник отримує документ, в якому прописана вся концепція системи вентиляції.
2. Клієнт чітко бачить, де будуть розміщуватися вентиляційні решітки, яке обладнання це буде, дізнатися його характеристики.
3. Маючи проект, його можна узгодити з дизайном приміщення, гармонійно встроив систему вентиляції в дизайн.
4. У проекті можуть бути враховані побажання самого замовника, якщо вони не суперечать технічним вимогам до системи вентиляції.
5. Наявність проекту мінімізує виникнення непорозумінь між виконавцем і замовником. А також робить прозорою вартість проектування вентиляційних систем.
Виділяють кілька етапів проектування, які є запорукою подальшої якісної роботи систем вентиляції, кондиціонування або опалення:
• Аналізуємо вихідні дані. Вивчаємо об’єкт проектування, наявну документацію.
• Підготовка графічної частини. Створюємо креслення і схеми, в яких вказані місця розміщення обладнання та інших елементів системи. Зіставляється система вентиляції з іншими інженерними мережами будівлі. Виїзд на об’єкт дуже важливий, тому що не можна не враховувати архітектурні особливості об’єкта.
• Розрахунки. На даному етапі проектування вентиляції полягає в підрахунках припливного і витяжного повітря, визначення кількості систем, необхідного перетину повітроводів, розрахунках шумових характеристик та інше.
• Вибір обладнання. Проектування систем вентиляції неможливо без вибору якісного обладнання. Виходячи зі свого досвіду, фахівці Unitech Clima завжди підбирають його з урахуванням таких характеристик, як енергоефективність, надійність, габарити, рівень шуму.
• Узгодження. При необхідності, проект узгоджується з іншими учасниками будівельно-ремонтних робіт (виконробом, дизайнером) або відповідними органами, контролюючими технічні та санітарні норми.
• Реалізація проекту полягає в монтажі системи і пуско-налагоджувальних роботах.

Кондиціонування та вентиляція є важливими процесами для підтримки комфортного мікроклімату в будь-якому приміщенні. Особливо важливо для приміщень, в яких працює велика кількість людей, тому що комфортний мікроклімат безпосередньо пов’язаний з працездатністю співробітників. Проектування систем кондиціювання тісно пов’язані з вентиляцією, але різниця в тому, що вентиляція забезпечує природну або примусову циркуляцію повітря, а головне завдання системи кондиціонування – в підтримці комфортної температури в будь-який час року. Влітку, коли за вікном +30 і більше, вентиляція не впорається зі зниженням до комфортних +24. Без системи кондиціонування вже не обійтися. Якщо вам здається, що вирішити питання з установкою кондиціонера для забезпечення комфортної прохолоди, можна самостійно, то вам так тільки здається. Часто навіть у найпростішому випадки бувають помилки. Наприклад, якщо не правильно розрахувати потужність спліт-системи на площу приміщення, нехтувати його розташування до сторін світу, розстановку меблів, тепловіддачу від побутових приладів і т.д. Такі помилки коштують того, що термін служби спліт-системи зменшується і потрібно більш часте сервісне обслуговування. Довірте проектування систем кондиціонування фахівцям. Наш багаторічний досвід роботи дозволяє не тільки створити правильний проект, але і підібрати якісне обладнання та виконати його монтаж.
Вартість проектування вентиляційних систем залежить від багатьох факторів. Найбільш точні підрахунки надаються після заповненого вами брифа на сайті. Адже ціна проекту вентиляції залежить від площі, типу приміщення, складності проекту і інших чинників.
Від рівня професіоналізму фахівця, який займається проектуванням, залежить вся подальша робота. А допущені помилки на даному етапі можуть дорого обійтися в подальшому. Тому радимо не економити і довірити проектування вентиляції в Києві професіоналам компанії Unitech Clima. Ми виконуємо:
• проектування систем вентиляції та кондиціонування, знаходячи індивідуальні рішення для кожного об’єкта;
• проектування систем опалення в Києві, на базі нової енергоефективної технології, із застосуванням теплових насосів.
Успішно реалізовані проекти в сфері індивідуальних кліматичних рішень дають нам можливість ефективно і з легкістю вирішувати нові завдання.