03115, м.Київ,
вул. Феодори Пушиної 8-А
+38 (066) 422 4979
Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб 10:00 - 16:00
Нд вихідний
Позвонить нам

Система охолодження CoolMedixx (Чиллер) для МРТ

Система CoolMedixx розроблена для вирішення охолодження градієнтів, гелиєвого
компресора, шафи SEP магнітно-резонансного томографа. Наша система дозволить стабільно отримати необхідну температуру охолодження всіх необхідних вузлів МРТ, незалежно від тимчасового пропадання електроенергії і зовнішніх чинників.

Основні принципи і переваги системи CoolMedixx:

 • Модульна система має один модуль шафового типу в межах технічного приміщення, розташована поблизу шафи SEP. Модульний тип дозволяє задіяти малу площу в технічному приміщенні, що дозволить мінімізувати втрати площі медзакладу.
  Макс габарити 600мм * 2000мм * 1800мм.
 • Шумові показники всередині приміщення не більше 30дБ.Станція охолодження не порушить шумові норми, виходячи за межі технічного приміщення.
 • Гнучка система має кілька опціональних модулів. За допомогою програми підбору система може перетворитися в кліматичний комплекс, одночасного охолодження і нагріву з рекуперацією енергії. При цьому отримавши можливість підключення і одночасного використання фанкойлів, теплої підлоги та ГВП.
 • Зовнішній контур розташований на вулиці, по шумовим характеристикам видає не більше 58дБ, що дозволить розташувати зовнішні агрегати всередині житлового сектора, не виходячи за дозволені норми. Також, зовнішні блоки системи мають не великі габарити і вагу, що значно спростить вибір точки розташування, а в наслідку і витрати на монтажні роботи всієї системи в цілому.
  Компактні зовнішні блоки ККБ не зіпсують зовнішній вигляд фасаду будівель.
 • Система CoolMedixx спроектована таким чином, що в разі зникнення електроенергії, виходу з ладу ІБП і ін. Зовнішніх чинників, система продовжить охолодження МРТ в режимі Standby, при цьому гелій НЕ буде випаровуватися і його рівень залишиться попереднім.
 • CoolMedixx незалежно від моделі, опціонально має гарантований запас потужності, що в разі виходу з ладу деяких вузлів, дозволить продовжити робочий процес в штатному режимі. В цей час сервісна служба має можливість безперешкодно виконувати ремонтні роботи, робити “гарячу заміну” потрібних елементів, не зупиняючи процес охолодження. За допомогою такої функції, адміністрація медичних установ немає необхідності робити перерви в прийомі пацієнтів.
  Стабільність працездатності системи дозволить уникнути простоїв медичного обладнання.