03115, м.Київ,
вул. Феодори Пушиної 8-А
+38 (044) 221 9103
Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб 10:00 - 16:00
Нд вихідний

Система охолодження CoolMedixx (Чиллер) для МРТ

Система CoolMedixx покликана для вирішення проблем з охолодженням градієнтів, гелиевого
компресора, шафи SEP магнітно-резонансного томографа. Наша система дозволить стабільно отримати необхідну температуру охолодження всіх необхідних вузлів МРТ, незалежно від пропажі електроенергії і зовнішніх чинників.

Основні принципи і переваги системи CoolMedixx:

  • Модульна система має один модуль шафового типу в межах технічного приміщення, розташована поблизу шафи SEP. Модульний тип дозволяє задіяти малу площу в тех. приміщенні, що дозволить мінімізувати втрати площі медзакладу.
    Макс габарити 600мм * 2000мм * 1800мм.
  • Шумові показники всередині приміщення не більше 30дБ. Пацієнти не відчують дискомфорт від зайвих шумів, навіть сидячи недалеко від дверей технічного приміщення.
  • Гнучка система має кілька опціональних модулів, за допомогою програми підбору система може перетворитися в найбільшого гіганта станції охолодження і одночасно нагріву, маючи кілька точок підключення фенкойлів, теплих підлог і ГВП.
  • Зовнішній контур розташований на вулиці, по шумовим характеристикам видає не більше 58дБ, що дозволить розташувати зовнішні агрегати всередині житлового сектора, не виходячи за дозволені норми. Також зовнішні блоки системи мають не великі габарити і вага, що значно спростить вибір точки розташування, а в наслідку і витрати на монтажні роботи зовнішніх блоків.
  • Система CoolMedixx спроектована таким чином, що в разі зникнення електроенергії, виходу з ладу ІБП і ін. Зовнішніх чинників, система продовжить охолодження МРТ в режимі Standby, при цьому гелій буде випаровуватися.
  • CoolMedixx незалежно від моделі, опціонально має гарантований запас потужності, що в разі виходу з ладу деяких вузлів, дозволить продовжити сканування в штатному режимі. В цей час сервісна служба має можливість безперешкодно виконувати ремонтні роботи, робити “гарячу заміну” потрібних елементів, не зупиняючи процес охолодження. За допомогою такої функції, адміністрація медичних установ немає необхідності робити перерви в прийомі пацієнтів. Стабільність працездатності системи дозволить уникнути простоїв обладнання.

Компактні зовнішні блоки ККБ не зіпсують зовнішній вигляд фасаду будівель. Можливість установки в спальних районах, не порушивши шумові норми 60дБ.