03115, м.Київ,
вул. Феодори Пушиної 8-А
+38 (066) 422 4979
Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб 10:00 - 16:00
Нд вихідний
Позвонить нам

Холодильник для зберігання шуб в шубній кімнаті.

Щоб розкішні хутра довгий час зберігали свій первозданний вигляд, необхідно дотримуватись певних правил зберігання:

-постійна температура +2°С до +4°С;
-вологість повітря 45-65%Н;
– циркуляція свіжого повітря;
– регулярне шокове охолодження до -12°С, яке гарантуватиме загибель шкідників без застосування хімічних засобів.

 

Хутро любить холод. Ідеальні температурні умови для зберігання хутра: температура від +2°С до + 4°С. Цей режим хороший і для збереження еластичності ворсу, і як профілактика появи молі та жуків-кожеїдів, які люблять поласувати хутром і міздрею. Таким шкідникам нічого не варто привести в непридатність Вашу улюблену шубку.

 

Для хутряних виробів необхідна вологість повітря в діапазоні 45-65%Н. Хутро не любить вологи, але при недостатній вологості повітря міздря (виворіт виробленої шкіри) пересихає і стає ламкою.

Міль та інші шкідники можуть завдати шубі непоправної шкоди. Найефективнішим і безпечним методом боротьби з ними, є метод обробки екстремальними температурами. Кліматичні методи являються для них ефективнішими будь-якої хімічної обробки. Помістивши шуби на зберігання в кліматичну кімнату, необхідно на 4 дні встановити температуру -12°С. При такій температурі гинуть личинки молі. Для надійного захисту хутра, необхідно повторювати процедуру кожні 2 місяці, протягом усього періоду зберігання.

Також, хутру потрібно забезпечити достатній простір. Шубі, або іншому хутряному виробу, потрібно «дихати» – хутру просто необхідна циркуляція повітря, підтримка рівномірної вологості повітря для збереження еластичності міздрі. Щоб не призвести до зім’ялостей, витирання ворсу і заломів шкурки, хутряні вироби повинні зберігатися в підвішеному стані, причому на відстані не менше 20 см один від одного. Ні в якому разі не можна загортати виріб в кокон з целофану – це не дозволить хутряний шкірці дихати і спровокує її висихання.
У хутряному сховищі повинно бути темно. Пряме сонячне світло знебарвлює темні хутра, а світлим виробам надає жовтий відтінок, від якого неможливо позбутися навіть за допомогою фарбування.

 

Процес зберігання хутрових та хутряних виробів – це підтримка стабільного мікроклімату, з контролем температури та вологості внутрішнього повітря, процес циркуляції та очищення свіжого повітря.

 

В звичайних умовах забезпечити таку температурну стабільність практично неможливо, тому Ми запропонуємо для виробників і реалізаторів хутряної продукції, зберігати свої вироби в спеціальних холодильниках для шуб. Сучасний холодильник для шуб є високотехнологічною системою підтримки кліматичних параметрів, призначеною спеціально для зберігання різної пушно-хутряної продукції. Використання інноваційних технологій в процесі роботи даного холодильника, дозволяє надійно захистити продукцію від впливу прямих сонячних променів, а також від псування гризунами і міллю.

 

Для потреб приватного сектору, Наша компанія розробляє і успішно впроваджує кліматичну камеру зберігання з підтримкою усіх важливих кліматичних параметрів. Камера зберігання шуб виготовляється індивідуально під заданий розмір. Завдяки нашим технологічним можливостям, шубна камера вбудовується в будь-які типові або нестандартні приміщення: звичайну кімнату, технічне приміщення, під сходи або в мансарду під похилий дах. Наші фахівці виїжджають на об’єкт і на місці визначають можливості для установки хутряного сховища.