03115, м.Київ,
вул. Феодори Пушиної 8-А
+38 (066) 422 4979
Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб 10:00 - 16:00
Нд вихідний
Позвонить нам
Монтаж систем вентиляції та кондиціонування
Монтаж систем вентиляції та кондиціонування

Система вентиляції – важливий і необхідний елемент будь-якого приміщення. Її наявність, а головне, кваліфіковано виконана установка систем вентиляції, гарантують забезпечення і підтримання правильного мікроклімату.
Перед тим, як розглянути монтаж систем кондиціонування і вентиляції, давайте розберемося, які його види існують. Отже, до обладнання, яке забезпечує функціонування системи вентиляції, відноситься:
• побутові вентилятори;
• моноблочні припливно-витяжні установки;
• набірні системи вентиляції.
Побутові вентилятори – найпоширеніші в квартирах, їх основне завдання – транспортування відпрацьованого повітря з приміщення. Моделі відрізняються наявністю зворотного клапана і потужністю.
Монтаж системи вентиляції з використанням побутових вентиляторів включає в себе:
1. підготовку вентиляційного отвору;
2. підводку електроживлення;
3. монтаж вентилятора і перевірку працездатності.
Сучасний і ефективний вентиляційний агрегат, який забезпечує фільтрацію повітря – це моноблочні припливно-витяжні системи. Вони призначені в основному для вентиляції котеджів, магазинів, ресторанів і кафе, басейнів, офісних приміщень і можуть бути частиною вентиляційної системи великих будівель. Монтаж вентиляції з використанням таких установок складніший, вимагає використання більшого асортименту обладнання, а також більших технічних навичок фахівця. Очевидно, що вартість монтажу вентиляційних систем припливної вентиляції буде вищою, ніж витяжної. Низька ціна установки вентиляції не завжди говорить про якісне виконання робіт та сумлінність фахівця. Звертайтеся до майстрів з хорошою репутацією і до компаній, з багаторічним стажем.
Правильний монтаж систем опалення в Києві або в приватному будинку в передмісті – надзвичайно важливий компонент в системі мікроклімату приміщення. Система обігріву представлена генератором тепла, від якого розходяться труби, що переносять теплоносій до радіаторів. У квартирах опалення централізоване, тоді як в приватних будинках доводиться створювати індивідуальні рішення. Монтаж систем опалення відрізняється, в залежності від проекту і безлічі нюансів, які слід враховувати.
Ми розглянули два фактори, які безпосередньо пов’язані з мікрокліматом в приміщенні, а значить і зі здоров’ям і комфортом людей, які будуть в ньому жити / працювати – монтаж вентиляції і опалення. Третій фактор – кондиціонування. Монтаж систем кондиціонування також вимагає серйозного професійного підходу – від цього залежить ефективність і довговічність її роботи. Такі системи успішно справляються з поставленими завданнями цілий рік і навіть у великих приміщеннях. У літній період охолоджують повітря, в зимовий – здатні нагрівати його до потрібної температури. Перед тим, як почати монтаж систем кондиціонування, необхідно скласти проект. Не варто на цьому економити, інакше може збільшиться ймовірність можливих ризиків. І тільки після складання проекту стає відомою точна вартість монтажу вентиляційних систем або систем кондиціонування, а також опалення.
Як вибрати підрядника по вентиляції?
При виборі компанії, яка буде виконувати роботи по монтажу вентиляції, радимо враховувати такі моменти:
• Чи виконує підрядник проекти «під ключ» або ж для різних етапів вам потрібно буде шукати різних підрядників.
• Звертайте увагу на те, чи вимагає майстер наявності проекту або компанія-підрядник пропонує його створити. Без проекту можуть працювати тільки дилетанти.
• Чи пропонує підрядник індивідуальні рішення, відповідно до ваших потреб.
• Наскільки гнучка у нього система ціноутворення.
• З якими постачальниками обладнання працює компанія.
• Порівнюйте не тільки вартість комерційної пропозиції. Не дивіться на «голі цифри», а орієнтуйтеся в технічних вимогах. Наприклад, чи відповідає заявлена кратність повітрообміну нормативним значенням. Простими словами – чи буде система вентиляції справлятися з поставленими завданнями. Адже можна встановити обладнання з меншою продуктивністю, вартість його буде нижчою, але вентиляція приміщень буде виконуватися неякісно.
Компанія Unitech Clima спеціалізується на проектуванні, монтажі, гарантійному та сервісному обслуговуванні систем вентиляції та кондиціонування. Якщо Вам необхідно виконати якісний монтаж вентиляції в Києві, звертайтеся до фахівців нашої компанії – вони можуть реалізувати найскладніші завдання і плани.
Від звернення клієнта до реалізації проекту проходить кілька основних етапів:
1. озвучування клієнтом цілей і завдань;
2. складання проекту, після цього можна прорахувати вартість і стає відома ціна монтажу вентиляційних систем і систем кондиціонування;
3. комплектація і закупівля обладнання;
4. виконання монтажу та пуско-налагоджувальні роботи.
Компанія Unitech Clima – це індивідуальний підхід і якісне виконання. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що всі ваші запити будуть почуті і враховані. На підтвердження цього – успішна реалізація десятків проектів та відгуки задоволених клієнтів.
Монтаж промислової вентиляції
З самого початку до промислової вентиляції висувається більше вимог, ніж до побутової. Вона повинна мати більш високу продуктивність, тривалість безперервної роботи, існує особлива специфіка обслуговування. Тому і монтаж систем промислової вентиляції процес складніший.
Часто до завдань промислової вентиляції додають ще видалення диму або вибухонебезпечних газів. Саме тому монтаж систем промислової вентиляції виконується тільки після складання ТЗ і на його основі проекту системи вентиляції.
Розглянемо коротко етапи монтажних робіт:
1. Огляд приміщення, будівельних конструкцій, підготовка необхідного обладнання.
2. Збірка і монтаж системи каналів повітропроводів – встановлюють кронштейни для кріплення, виконують часткову збірку каналів, потім їх піднімають і закріплюють.
3. До системи повітропроводів підключають вентилятори та вентиляційні установки.
4. Монтаж вентиляційних решіток і дифузорів.
5. Встановлення системи автоматики для централізованого оперативного контролю і дистанційного керування.
6. Пуско-налагоджувальні роботи, щоб переконається в готовності об’єкта.
7. Замір всіх систем і внесення даних в паспорт.
Скільки коштує монтаж промислової вентиляції?
Вартість монтажу промислової вентиляції розраховується індивідуально після складання проекту, виходячи із завдань, які висуваються клієнтом і технічних вимог. Ви можете заповнити бриф на сайті, ми розрахуємо приблизну вартість і проконсультуємо щодо особливостей надання послуг.

 Монтаж повітропроводів
Повітропровід для вентиляційної системи грає найважливішу роль – він транспортує чисте повітря з вулиці і видаляє забруднене з приміщення. Правильне встановлення повітропровода впливає ще й на рівень шуму в приміщенні.
Існують різні варіанти кріплення повітропроводів. Ми пропонуємо їх своїм клієнтам в залежності від особливості приміщення і бюджету. Монтаж гнучких повітроводів може виконуватися до стін або стелі. Методика кріплення також залежить від розмірів і форм. Найчастіше використовується стельове кріплення.
Монтаж повітроводів також можна виконати і вертикально. Мова може йти про приєднання їх до існуючого вентиляційного каналу в будівлі або на зовнішній стіні.
Спроектувати монтаж вентиляції, а також системи кондиціонування і опалення варто ще перед початком ремонтних робіт в будинку, офісі, промисловому приміщенні. Це дозволить мінімізувати ризики, знизити витрати на установку і домогтися більш якісного результату.
Чим ретельніше буде продуманий проект, тим якісніше він буде реалізований. Компанія Unitech Clima створить для вас індивідуальні рішення, які забезпечать зручність в експлуатації, надійність систем і ефективність роботи.