03115, м.Київ,
вул. Феодори Пушиної 8-А
+38 (066) 422 4979
Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб 10:00 - 16:00
Нд вихідний
Позвонить нам

Вітрина-холодильник. Система охолодження квіткової камери «Flower-clima»

Система охолодження квіткової камери “Flower-clima”.
Наша компанія вже багато років пропонує та успішно впроваджує квіткові камери та холодильне обладнання спеціалізоване для охолодження квіткових прилавків.
Основними перевагами є:
Індивідуальний прорахунок розмірів та комплектування по вимогам замовника.
Можливість вибору кольору конструкції по класифікатору RAL.
Встановлення сучасного енергоефективного холодильного обладнання.
Підтримка температурних режимів зберігання +5…+8оС.
Підбір холодильного агрегату згідно конструкції камери, усунення холодних потоків що шкодить зберіганню квітів.
Забезпечення мікроклімату на відкритих майданчиках, в парі з зволожувачем повітря канального типу.
Повна гарантія на обладнання та роботи, сервісне обслуговування.
Обладнання що пропонується:
1. Кондиціонер для квітів Flower-Clima.
2. Холодильний агрегат для складських приміщень зберігання квіткової продукції.
3. Вітрина-холодильник, квіткова холодильна камера.
4. Камера зберігання квіткової продукції.

 

Документи для завантаження
Система охолодження квіткової камери "Flower-clima"

Квітковий бізнес має свої особливості. В першу чергу вони стосуються товару. Квіти – товар швидко псується і вимагає особливих умов зберігання. Крім збереження температурного режиму, важливо не порушити естетику, адже флористика, як окремий вид мистецтва. Холодильна камера для квітів здатна забезпечити їх свіжість на тривалий час.

Продаж квітів – відмінний бізнес, який дарує клієнтам приємні емоції. Його власники кожен день прикладають багато зусиль, відповідально підходять до своєї роботи і зобов’язані контролювати контроль якості продукції на всіх етапах. Адже при неправильному зберіганні квіти швидко втрачають свій зовнішній вигляд і стають непридатними до продажу.

Фахівці компанії Unitech Clima знають, як підібрати правильне кліматичне рішення для квіткового бізнесу. Холодильні камери в Києві комплектуються спеціальним обладнанням, мета якого – забезпечити тривале зберігання квітів.

Вони мають цілу низку переваг:

  • забезпечують оптимальний температурний режим для квітів (+ 4 … + 6 градусів);
  • підтримують низьку циркуляцію повітря в камері, це запобігає всихання і в’янення квітів;
  • повітроохолоджувачі компактні і займають мало місця;
  • економні в енергоспоживанні.

Холодильник для квітів прекрасно справляється зі своїм завданням навіть влітку.

Естетику забезпечить скляна вітрина для квітів. Крім основного завдання – правильного зберігання свіжозрізаних бутонів – вона ще й приваблює покупців. Нічого не закриває огляд і можна зручно вибирати вподобаний букет або насолоджуватися видом запашних рослин. Вітрина-холодильник для квітів – тренд на ринку квіткового бізнесу. Це найкраще рішення, в якому поєднується вітрина для демонстрації композицій та букетів плюс холодильна камера для квітів, здатна забезпечити їх тривале зберігання.

З чого комплектуються холодильні камери для квітів?

  • плити поліуретану;
  • склопакет або алюмінієвий профіль;
  • холодильні установки або спліт системи;
  • вентиляційна система для припливу повітря і видалення вологи.

Власники квіткового бізнесу можуть купити холодильні камери і зайнятися їх установкою самостійно. Або довіритися професіоналам, які підберуть правильне обладнання, відповідне їх потребам, доставлять, встановлять і зроблять наладку. Холодильна вітрина, холодильник для квітів або будь-яке інше холодильне обладнання – наш профіль. За лічені дні створимо індивідуальний проект, виходячи з ваших запитів. Погодьтеся, це зручніше, ніж самостійно займатися купівлею обладнання. Крім цього, підбір та встановлення обладнання фахівцями компанії Unitech Clima гарантує довгі роки його роботи (при правильному сервісному обслуговуванні) і свіжість квітам. Ми проведемо інструктаж, розповімо, як регулювати температуру всередині холодильної камери, в залежності від сорту квітів, які будуть там зберігатися.

Для того, щоб холодильник для квітів працював добре, його необхідно регулярно обслуговувати і ремонтувати. Холодильні камери – це обладнання з тісно взаємопов’язаними елементами, тому важливо перевіряти і налагоджувати роботу кожного з них вчасно. Сервісне обслуговування просто необхідно для надійної роботи обладнання. Воно включає в себе чистку конденсатора, дозаправку фреоном. При таких умовах обладнання буде служити довгі роки, приносячи користь.

Співпраця з кращими виробниками холодильного обладнання дозволяє нам в короткі терміни встановити і провести налагоджувальні роботи, щоб холодильна камера для квітів в Києві ефективно справлялася зі своїми функціями. Наша оперативність дозволить вам за кілька днів розширити існуючу камеру для квітів, створити нову, а також в цілому налагодити роботу магазину або студії флористики.

Висока якість роботи, найкраще обладнання і матеріали і професіоналізм співробітників – гарантія надійності компанії Unitech Clima, що також підтверджується відгуками наших клієнтів. Ми успішно реалізували десятки проектів і готові знайти ідеальне кліматичне рішення для вашого бізнесу.