03115, м.Київ,
вул. Феодори Пушиної 8-А
+38 (066) 422 4979
Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб 10:00 - 16:00
Нд вихідний
Позвонить нам

Мікроклімат теплиць 5-го покоління за технологією “UltraClima”

В основу мікроклімату голландських теплиць закладена технологія “Ultra Clima”.

 

За цим принципом ми застосовуємо технологію підготовки повітря, обігрів і насичення усіма потрібними параметрами, яке подається по вентиляційних каналах безпосередньо до коренів рослин, зі спеціальної камери змішування повітря.

 

У нашій системі ми застосували всі сучасні технології, спроектовані безпосередньо для теплиць 5-го покоління.

 

Передова технологія в тепличному овочівництві “Ultra Clima” має ряд переваг.

 

Дана технологія повністю змінена в порівнянні з технологіями минулих поколінь. Проаналізувавши що можна поліпшити та що є зайвим, технологія спроектована з нуля. Тепер приплив повітря здійснюється знизу, що дозволяє краще управляти процесами.

 

Ми отримали можливість краще контролювати клімат. Кількість заслонок провітрювання зменшено в 10-ть разів у порівнянні із звичайною теплицею, що дає більше світла. На кожну заслонку встановлюється москітна сітка для захисту від попадання шкідливих комах. У теплиці виконаній за технологією “Ultra Clima”, залишкове тепло від ламп використовується для обігріву. Тільки чверть енергії йде на світлове випромінювання, інші три чверті – на теплове. У звичайній теплиці це тепло йде через форточки. У теплиці виконаної за технологією “Ultra Clima”, є можливість повторно використовувати це залишкове тепло.

 

У кожній камері формується мікроклімат перед надходженням в теплицю. Вгорі розташований клапан, який регулює змішування зовнішнього і внутрішнього повітря. Повітря всмоктується вентиляційною установкою і подається в теплицю по спеціальним рукавам. Система в автоматичному режимі визначає кращий спосіб підтримки внутрішнього мікроклімату.

 

Якщо подивитися на картину в цілому, продукція стає краще. Вища якість і екологічність, при менших витратах на виробництво. Витрати нижче, якість вища – максимальна прибутковість.

 

Теплиці розташовуються в різних кліматичних умовах.
По кожному запиту ми аналізуємо кліматичні дані для вказаного регіону. Всі відібрані параметри ми вносимо в контролер системи автоматики. Таким чином ми можемо в стислі терміни надати прорахунки для кожного окремого регіону.

 

Зв’яжіться з нами для отримання консультації. Кожен розрахунок індивідуальний.