03115, м.Київ,
вул. Феодори Пушиної 8-А
+38 (066) 422 4979
Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб 10:00 - 16:00
Нд вихідний
Позвонить нам
Ресторани
Показано 1 проектів
Iнші проекти

Витяжні системи для ресторанів

В сучасній маркетинговій боротьбі концептуальних ресторанів важливі всі деталі і кожний клієнт дорогий, тому комфортний мікроклімат в закладі має дуже велике значення.

 

Система вентиляції UniVent Connect, розроблена компанією Юнітех Кліма, забезпечить необхідний дисбаланс припливного і витяжного потоків, що дозволить уникнути попадання брудного повітря з кухні в зал; зробить комфортними умови праці для персоналу що готує їжу на відкритому вогні та забезпечить комфортний мікроклімат відвідувачам.

 

При застосуванні комплексної системи вентиляції UniVent Connect ми враховуємо архітектурні особливості приміщень, дизайн інтер’єру, вимоги до відпрацьованого повітря, вартість кліматичної системи та інше.

 

Особлива увага приділяється енергоефективності шляхом інтеграції інноваційної системами рекуперації теплоти, що в подальшому значно знижує витрати на електроенергію.

 

У складі вентиляційної системи застосовується гідрофільтр “Verner hasicí jiskry”, що окрім очищення повітря та гасіння іскр, дозволяє понизити температуру повітря у витяжному каналі до +45 гр.Ц.,

 

Застосування гідрофільтра “Verner hasicí jiskry” значно розширює можливості ресторатора та збільшує спектр можливостей кухні в діючому ресторані без капітального переобладнання інженерних мереж.  За допомогою таких установок, організувати викид повітря в жилому кварталі чи торговому центрі не є проблемою.

 

Жароочисні витяжні системи з пониженням температури, в більшості випадків застосовуються для:

  • Піч на дровах для приготування піци
  • Відкритий мангал в середині приміщення
  • Хоспери і жаровні
  • Гриль-печі
  • Газовий гриль