03115, м.Київ,
вул. Феодори Пушиної 8-А
+38 (066) 422 4979
Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб 10:00 - 16:00
Нд вихідний
Позвонить нам
Установка жировловлювачів.
20.11.2020

Вітаємо Вас в Нашому блозі!
При підборі витяжних зонтів, Наші замовники на жаль не враховують все бвди і втрати при експлуатації не якісних витяжних парасольок, правильніше, не якісні виробники пропонують дешеві витяжні зонти за низькою вартістю.
Наша компанія пропонує повний комплект установки витяжної системи яка включає:
1. Установку “правильного” витяжного зонту.
2. Установку додаткових жиро уловлювачів двох типів, в залежності від навантаження термопечі або електро плит.
3. Установку відцентрового витяжного вентилятора, з робочою температурою до 120 ° С і шумоізоляцією.
4. Підключення до витяжного каналу або монтаж окремого витяжного повітроводу комплектом жерстяних, нержавіючих виробів.

Два типи фільтрації.
Ми отримали можливість краще контролювати фільтрацію жирових відкладень і ін. домішків в парах при приготуванні страв шляхом термообробки.
Наша компанія розробляє і успішно впроваджує два типи фільтрації витяжних парів промислової кухні.
“Суха” і “Гідравлічна” фільтрація, вона ж “Гідрофільтри VERNER”:
1. “Суха” фільтрація ґрунтується на основі напівпромислових жиро уловлювачів касетного типу.
2. “Гідро” фільтрація ґрунтується на установці повноцінних промислових агрегатів “Гідрофільтри”, за допомогою підключення до водопостачання.

Більш детально ці два типи фільтрації, а також фільтруючі агрегати ми вивчимо в наступному блозі.
До найшвидших зустрічей, друзі !!!

Вам може сподобатися

Кліматична техніка від Unitech Clima

Кліматична техніка – це те, що забезпечує необхідний мікроклімат, при будь-якій погоді за межами приміщення. Щороку до такого виду обладнання все більше вимог. Якщо раніше продаж кліматичної техніки полягала тільки в продажу кондиціонерів, то зараз ринок представляють найрізноманітніші інженерні рішення. Кожне підприємство – від великого виробництва до маленького офісу – потребує комфортному мікрокліматі: температурі і вологості повітря. Виробники кліматичної техніки створюють різноманітну продукцію, здатну задовольнити будь-які вимоги промислових і приватних споживачів.

Кондиціонери стають особливо популярні в літню пору, тоді ж з’являється попит на вентилятори і спліт-системи. Все це дозволяє відчути приємну прохолоду в період виснажливої ​​спеки. До того ж, кондиціонери, забезпечують не тільки охолодження, але і мають функцію іонізації, очищення повітря. Найпопулярнішим рішенням для приватних квартир, будинків та інших житлових приміщень є спліт-системи. Кондиціонери такого типу мають два блоки – один встановлюється всередині приміщення, інший зовні. Вони з’єднані між собою трубками і проводкою. В одному з блоків знаходиться компресор. Промислові кондиціонери відрізняються більшою потужністю, адже розраховані вони на площу значно більше, ніж побутові. Завдяки їм забезпечується вентиляція повітря і необхідна регулювання температури.

Сучасні спліт-системи можуть працювати, як на охолодження, так і на обігрів. Це здійснюється завдяки функції теплонасоса. Таке альтернативне опалення актуально в міжсезоння, коли з’являється необхідність опалення квартири або окремого приміщення до настання морозів. Як бачимо, кондиціонери – це техніка, яка незамінна, як для приватних осіб, так і на підприємствах. Їх асортимент і сфери застосування дуже різноманітні, а кондиціонування повітря вже давно не єдина функція.

Кліматична техніка представлена ​​також осушувачами і зволожувачами різного виду (побутовими і промисловими).

  • Побутові осушувачі використовуються в тих квартирах, будинках, де підвищена вологість повітря, несприятливі наслідки якої – грибок і цвіль. Вони рятують від зайвої вологи шляхом посиленого вентилювання.
  • Промислові осушувачі – потужне інноваційне обладнання, яке застосовується в харчовій, хімічній, фармацевтичній промисловості, при переробці дерева, на будівництвах, в складському господарстві, а також у багатьох інших сферах. Основне їхнє завдання – забезпечення випуску продукції найвищої якості.

Що таке холодильне обладнання? Це холодильні та морозильні столи, вітрини для квітівхолодильні шафи і навіть цілі холодильні центри, які необхідні багатьом виробництвам і магазинам. Кліматична техніка такого роду не тільки зберігає продукти свіжими, але і виділяє гідності товарів, залучаючи покупців.

Для будь-якого бізнесу дуже важливо знайти правильне кліматичне рішення. Фахівці компанії Unitech Clima допоможуть підібрати необхідне обладнання і створять проект, сходячи з ваших цілей і завдань. Недостатньо просто купити кліматичну техніку в Києві або будь-якому іншому місті, її необхідно правильно встановити. У комерційних і виробничих приміщеннях цим повинні займатися виключно професіонали. Допущені помилки дилетантів можуть дорого обійтися бізнесу.

Що ми можемо вам запропонувати?

  • Індивідуальні рішення під вимоги і завдання, які ставлять нам наші клієнти. Наша мета – продаж обладнання, розробка та реалізація цілого проекту, який включає також доставку, монтаж і налагодження.
  • Ми створюємо автономні кліматичні системи «під ключ», що дуже зручно клієнтам, адже це позбавляє їх від зайвих витрат часу і коштів.
  • Працюємо з обладнанням всесвітньо відомих брендів, які пройшли перевірку часом і показали свою ефективність. На доказ цього наші успішно реалізовані проекти в будинках, офісах і інших комерційних приміщеннях.

Unitech Clima

– кращі індивідуальні кліматичні рішення для вашого бізнесу.