03115, м.Київ,
вул. Феодори Пушиної 8-А
+38 (066) 422 4979
Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб 10:00 - 16:00
Нд вихідний
Позвонить нам
Повітряні завіси Frico допомогли впоратися з утворенням криги.
24.11.2020

Зайва волога – це велика проблема, коли свіжоспечений хліб потрапляє в морозильну камеру. Фахівці підприємства H.C. ANDERSEN, BAGERGAARDEN A / S в місті Хадерслеві (Данія) – виробник хлібобулочних і кондитерських виробів – знайомі з цією проблемою дуже добре, оскільки ворота морозильних камер, де зберігається вся продукція знаменитої марки Кохберга, доводиться постійно відкривати, а це до двох годин за робочий день.

– У результаті в морозильних камерах зайва вологість викликала утворення криги на холодильному обладнанні, що призводило до великих витрат на розморожування. Крім того на стелі накопичувався шар інею, який постійно падав на коробки, вони ставали вологими і втрачали товарний вигляд. На прозорих ПВХ шторах в комірних отворах з’являлися кристали льоду і вони також додавали проблеми в робочому процесі, пояснює менеджер пекарні Тедді К. Дженсен.

Тому у нього виникла ідея створення приміщення, де волога могла б безперервно віддалятися з повітря, перед тим як він надійде в морозильні камери.

– Однак таке рішення призвело б до набагато більш високих експлуатаційних витрат. Тому, коли я почув, що повітряні завіси можуть бути вирішенням цієї проблеми, я попросив Frico зробити технічну пропозицію, хоча і був налаштований скептично. Я розумів, що повітряні завіси можуть створити надійний бар’єр між середовищами з різною температурою, але чи можуть вони також видалити вологу? Ми почали з установки тільки однієї повітряної завіси – і це спрацювало. Полій на ПВХ шторах повністю зникла і, якщо ми виключаємо повітряну завісу, то бачимо, як відразу ж утворюється туман біля воріт, говорить менеджер пекарні.

Швидка окупність.
Пекарня тепер встановила кілька повітряних завіс як на воротах, так і на інших входах, а один з найбільших холодильних складів Кохберга в Хадерслеві теж має намір придбати повітряні завіси Frico. Bagergaarden інвестував близько 200 000 датських крон (близько 27 000 євро) в проекти з таким технічним рішенням.

– Дуже важливо не забувати про економію енергії. Періодична примусова розморожування камер процес дорогий, а в даному проекті окупність очікується протягом двох років.

Ефективність може бути розрахована заздалегідь.
До і після установки повітряних завіс Багергарден дозволив енергетичної компанії Ерстед (Ørsted) зробити необхідні оціночні виміри. Орієнтовна економія на першій повітряній завісі була розрахована на рівні 30 МВт на рік. Ефективність може бути розрахована заздалегідь Консультант з енергетики Каспер Х. Бірман з Ерстеда пояснює, як проводяться вимірювання:

– При відкриванні воріт в морозильну камеру завіса над прорізом включається і створюється щільний повітряний потік на кордоні середовищ з різною температурою. Як правило вологе повітря, що рухається з нагрітого приміщення в холодну, конденсується в холодній зоні і замерзає, утворюючи лід. Знаючи відносну вологість і обсяг проникаючого в камеру повітря, а також час, протягом якого відкритий отвір, можна розрахувати кількість енергії, що витрачається на перетворення водяної пари в лід. І, нарешті, для оцінки чистої економії з результату необхідно відняти енергію (потужність помножена на час), спожиту самої завісою.

Кліматична техніка від Unitech Clima

Кліматична техніка – це те, що забезпечує необхідний мікроклімат, при будь-якій погоді за межами приміщення. Щороку до такого виду обладнання все більше вимог. Якщо раніше продаж кліматичної техніки полягала тільки в продажу кондиціонерів, то зараз ринок представляють найрізноманітніші інженерні рішення. Кожне підприємство – від великого виробництва до маленького офісу – потребує комфортному мікрокліматі: температурі і вологості повітря. Виробники кліматичної техніки створюють різноманітну продукцію, здатну задовольнити будь-які вимоги промислових і приватних споживачів.

Кондиціонери стають особливо популярні в літню пору, тоді ж з’являється попит на вентилятори і спліт-системи. Все це дозволяє відчути приємну прохолоду в період виснажливої ​​спеки. До того ж, кондиціонери, забезпечують не тільки охолодження, але і мають функцію іонізації, очищення повітря. Найпопулярнішим рішенням для приватних квартир, будинків та інших житлових приміщень є спліт-системи. Кондиціонери такого типу мають два блоки – один встановлюється всередині приміщення, інший зовні. Вони з’єднані між собою трубками і проводкою. В одному з блоків знаходиться компресор. Промислові кондиціонери відрізняються більшою потужністю, адже розраховані вони на площу значно більше, ніж побутові. Завдяки їм забезпечується вентиляція повітря і необхідна регулювання температури.

Сучасні спліт-системи можуть працювати, як на охолодження, так і на обігрів. Це здійснюється завдяки функції теплонасоса. Таке альтернативне опалення актуально в міжсезоння, коли з’являється необхідність опалення квартири або окремого приміщення до настання морозів. Як бачимо, кондиціонери – це техніка, яка незамінна, як для приватних осіб, так і на підприємствах. Їх асортимент і сфери застосування дуже різноманітні, а кондиціонування повітря вже давно не єдина функція.

Кліматична техніка представлена ​​також осушувачами і зволожувачами різного виду (побутовими і промисловими).

Побутові осушувачі використовуються в тих квартирах, будинках, де підвищена вологість повітря, несприятливі наслідки якої – грибок і цвіль. Вони рятують від зайвої вологи шляхом посиленого вентилювання.
Промислові осушувачі – потужне інноваційне обладнання, яке застосовується в харчовій, хімічній, фармацевтичній промисловості, при переробці дерева, на будівництвах, в складському господарстві, а також у багатьох інших сферах. Основне їхнє завдання – забезпечення випуску продукції найвищої якості.
Що таке холодильне обладнання? Це холодильні та морозильні столи, вітрини для квітів, холодильні шафи і навіть цілі холодильні центри, які необхідні багатьом виробництвам і магазинам. Кліматична техніка такого роду не тільки зберігає продукти свіжими, але і виділяє гідності товарів, залучаючи покупців.

Для будь-якого бізнесу дуже важливо знайти правильне кліматичне рішення. Фахівці компанії Unitech Clima допоможуть підібрати необхідне обладнання і створять проект, сходячи з ваших цілей і завдань. Недостатньо просто купити кліматичну техніку в Києві або будь-якому іншому місті, її необхідно правильно встановити. У комерційних і виробничих приміщеннях цим повинні займатися виключно професіонали. Допущені помилки дилетантів можуть дорого обійтися бізнесу.

Що ми можемо вам запропонувати?

Індивідуальні рішення під вимоги і завдання, які ставлять нам наші клієнти. Наша мета – продаж обладнання, розробка та реалізація цілого проекту, який включає також доставку, монтаж і налагодження.
Ми створюємо автономні кліматичні системи «під ключ», що дуже зручно клієнтам, адже це позбавляє їх від зайвих витрат часу і коштів.
Працюємо з обладнанням всесвітньо відомих брендів, які пройшли перевірку часом і показали свою ефективність. На доказ цього наші успішно реалізовані проекти в будинках, офісах і інших комерційних приміщеннях.
Unitech Clima
– кращі індивідуальні кліматичні рішення для вашого бізнесу.