03115, м.Київ,
вул. Феодори Пушиної 8-А
+38 (044) 221 9103
Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб 10:00 - 16:00
Нд вихідний
Камера зберігання квітів Квіткові магазини
Показано 1 проектів
Iнші проекти

Зберегання квітів

Одним з напрямків компанії Юнітех Кліма ТОВ є організація кліматичних параметрів життєдіяльності свіжих зрізів квітів всередині камери схову. За часту, камера зберігання і є виставковий стенд для квітів. За допомогою нашого проекту і розміщення обладнання, бутон зберігається в “сплячому” стані, не пересихає від “термоудару” аналогічного холодильного обладнання.

 

Ми ж запропонуємо Вам повноцінну кліматичну станцію зберігання, з підтримкою всіх температурних режимів та режимів вологості, для кожного виду рослин окремо. Зональне керування, осушення або зволоження, холодозавіса, кліматична хмара, окремі підходи до кожного виду індивідуально.

 

На відміну від інших пропозицій на ринку, Наша компанія використовує устаткування так званого “м’якого холоду”, коли замість -15гр.Ц. пелюстка обдувається лише температурою +4 гр.Ц. незалежно від розташування внутрішнього блоку (випарника). При цьому обладнання підтримає бажані налаштування круглий рік.

 

Купити холодильну камеру – вітрину для квітів в Києві з доставкою та монтажем в будь-якому регіоні України за доступною ціною Ви можете зателефонувавши нашим менеджерам. Холодильні камери для квітів, в нашому розумінні, це доповнення мистецтва, яким є флористика. Створення букетів – це творчість, яке фахівці нашої компанії всіляко підтримують, забезпечуючи свіжість свіжозрізаних квітів і готових букетів протягом майже десяти років! Продаж квітів – відмінний бізнес, який дарує клієнтам приємні емоції і радість! Але для власників бізнесу гарний настрій клієнтів – це важка праця, який вимагає відповідальності і постійного контролю якості продукції і роботи персоналу. Складність продажу квітів полягає в короткому терміні зберігання квітів при кімнатній температурі. Фахівці нашої компанії брали участь в роботі компаній, що займаються вирощуванням і продажем квітів на різних етапах, від стартапів, які швидко перетворилися в прибуткові проекти, до великих постачальників квітів і насіння на ринку України. Важливо відзначити, що продажі квітів поступово зростають з року в рік, починаючи з кінця дев’яностих. Піки продажів припадають на лютий – березень, але попит залишається стабільно високим протягом всього року. Холодильні камери для зберігання квітів в Києві комплектуються спеціальним обладнання, яке було розроблено спеціально для тривалого зберігання квітів. Наше спеціальне обладнання забезпечує не тільки оптимальний температурний режим для зберігання квітів +4 … +6 градусів але і низьку циркуляцію повітря в камері, для запобігання старіння і усихання квітів. До того ж воздухоохладіелі стельового типу компактні, займають мало місця, не відволікають увагу, споживають менше електроенергії в порівнянні з кубічними воздухоохладителями. Щоб холодильне обладнання для зберігання квітів нормально працювало в зимовий час на агрегати можуть бути встановлені Тени підігріву картера компресора для уникнення загустіння масла в картері компресора і збереження механічних деталей. Всі агрегати комплектуються реле тиску по лінії нагнітання і лінії всмоктування, що допоможе вберегти компресор від поломки в разі витоку фреону в результаті механічних пошкоджень. Холодильні камери для квітів зі скла – новий тренд на ринку продажу квітів. Холодильні камери для квітів зі скла – це вдалий спосіб поєднати вітрину для демонстрації квітів і готових букетів з холодильною камерою, яка забезпечує тривале зберігання квітів. Холодильні камери для цветовможно купити з монтажем на об’єкті замовника або просто придбати набір обладнання для холодильних камер для квітів в Києві, а змонтувати самостійно. Перший варіант завжди краще для наших замовників. Значно зручніше замовити все обладнання і монтаж холодильної камери для квітів в одному місці. Компанія Unitech Clima несе гарантійні обов’язки перед клієнтами і відповідає за роботу холодильної камери для квітів за умови укладення договору.