03115, м.Київ,
вул. Феодори Пушиної 8-А
+38 (066) 422 4979
Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб 10:00 - 16:00
Нд вихідний
Позвонить нам
Агрокомплекс
Показано 1 проектів
Iнші проекти

Система вентиляції овочесховища

Комплексні системи, які контролюють мікроклімат всередині овочесховища дозволяють створити точні мікрокліматичні умови і зберегти зібраний врожай, а також до мінімуму знизити втрати продукції, що зберігається. У погано обладнаному сховищі великий обсяг овочів втрачається через занадто низьку температуру або підвищену вологість. Цього допускати не можна.

 

Системи вентиляції.

 

Ефективним варіантом є наявність автоматичної вентиляції приміщення. Для такої системи можна самостійно задати певні параметри, і автоматика буде регулювати рівень температури і вологості в приміщенні. В овочесховищах часто встановлюються спеціальні датчики вологості, контролюючі утворення конденсату. Автоматична вентиляційна система може бути обладнана різними додатковими функціями.

 

Комплексні системи, які контролюють мікроклімат всередині овочесховища. Якщо в приміщенні зберігається багато овочів, рекомендується встановлення повноцінної кліматичної системи, спроектованої з певного набору основних вузлів, яка буде регулювати вологість, охолодження та повітрообмін. Системи такого типу можуть повністю управляти мікрокліматом всередині овочесховища, підтримувати на заданому рівні вологість і температуру.

 

Наша компанія є спеціалістом в даній галузі з вагомим досвідом роботи по запровадженню кліматичних систем для овочесховищ, власний інжиніринговий проектний відділ індивідуально прорахує для кожного об’єкту енергоефективну комплексну кліматичну систему.

 

В зимовий період для догріву повітря застовується повторне використання тепла відпрацьованого повітря в рекупераційних установках, а також догрівання проміжного контуру теплового насосу. Що є високоефективним енергетичним рішенням застосування Теплових насосів “VERNER zelená energie” в агросекторі.