Модульна система охолодження / Чиллер для МРТ

Компанія Юнітех Кліма розробляє і успішно впроваджує власну спроектовану систему охолодження для магнітно-резонансного томографа (МРТ) CoolMedixx.

UniTech Clima - Вентиляція МРТСистема CoolMedixx покликана для вирішення проблем з охолодженням градієнтів, гелиевого компресора, шафи SEP магнітно резонансного томографа. Наша система дозволить стабільно отримати необхідну температуру охолодження всіх потрібних вузлів МРТ, не залежно від пропадання електроенергії і зовнішніх чинників.

Основні принципи і переваги системи CoolMedixx:

UniTech Clima- Модульна система має один модуль шафового типу в всередині технічного приміщення, розташована поблизу шафи SEP. Модульний тип дозволяє задіяти малу площу в тех. приміщенні, що дозволить мінімізувати втрати площі медзакладу. Макс габарити 600мм *2000мм *1800мм.

- Шумові показники всередині приміщення до 30дБ. Пацієнти не відчують дискомфорт від надмірних шумів, навіть сидячи недалеко від дверей технічного приміщення.

UniTech Clima - Вентиляція МРТ- Гнучка система має кілька опціональних модулів, за допомогою програми підбору система може перетворитися в великого гіганта станції охолодження і одночасно нагріву, маючи кілька точок підключення фенкойлів, теплих підлог і ГВП.

- Зовнішній контур розташований на вулиці, по шумовим характеристикам видає не більше 58дБ, що дозволить розташувати зовнішні агрегати всередині житлового сектора, не виходячи за UniTech Climaдозволені норми. Також зовнішні блоки системи мають не великі габарити і вагу, що значно спростить вибір точки розташування, а в наслідку і витрати на монтажні роботи. зовнішніх блоків.

- Система CoolMedixx спроектована таким чином, що в разі зникнення електроенергії, виходу з ладу ІБП і ін. зовнішніх чинників, система продовжить охолодження МРТ в режимі Standby, при цьому Гелій не буде випаровуватись.

- CoolMedixx не залежно від моделі, опціонально має гарантований запас потужності, що в разі виходу з ладу деяких вузлів, дозволить продовжити UniTech Climaсканування в штатному режимі. В цей час сервісна служба має змогу безперешкодно виконувати ремонтні роботи, робити "гарячу заміну" потрібних елементів, не зупиняючи процес охолодження.
За допомогою такої функції, адміністрація медичних закладів не має необхідності робити перерви в прийомі пацієнтів. Стабільність працездатності системи дозволить уникнути простоїв обладнання.

Компактні зовнішні блоки ККБ не зіпсують зовнішній вигляд фасаду будівель. Можливість установки в спальних районах, не порушивши шумові норми 45dB.