03115, м.Київ,
вул. Феодори Пушиної 8-А
+38 (066) 422 4979
Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб 10:00 - 16:00
Нд вихідний
Позвонить нам
Офісні приміщення Колл-центр
Показано 1 проектів
Iнші проекти

Офіси

Компанія Юнітех Кліма комплексно реалізує проект, який дасть змогу чітко підтримувати температуру, рівень вологості та контролювати вміст вуглекислого газу.

 

В офісних приміщеннях з постійним перебуванням персоналу, встановлюється припливно-витяжна вентиляція та система клімат-контролю що забезпечує підтримку параметрів температури, рівня вологості, виключить брак кисню та шляхом правильного розподілу повітряних потоків створить комфортні умови з уникненням  протягів. При установці системи вентиляції офісу Ви отримуєте комплексну обробку зовнішнього повітря – фільтрацію, при необхідності підігрів, охолодження, осушення, зволоження і точкову роздачу по вентильованим приміщенням. Як правило, система вентиляції офісу оснащена системою автоматики, що управляє роботою калорифера та вентилятора, а також інформує про ступінь забруднення фільтрів. Особлива увага приділяється енергоефективності шляхом інтеграції інноваційної системами рекуперації теплоти, що в подальшому значно знижує витрати на електроенергію.

 

Проектування системи вентиляції та кондиціювання передбачає врахування багатьох факторів: кількості постійно перебуваючого персоналу, геометричних параметрів приміщення, їх призначення і особливості, кліматичних умов, які потрібно реалізувати, рівня запиленості та вологості, тепловиділення від офісної техніки та ін.

 

Нашою метою є побудова ергономічної системи вентиляції та кондиціювання, яка є енергоефективною по відношенню початкових затрат до витрат на подальшу експлуатацію, дбаючи про комфорт та підвищення продуктивності персоналу.