03115, м.Київ,
вул. Феодори Пушиної 8-А
+38 (066) 422 4979
Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб 10:00 - 16:00
Нд вихідний
Позвонить нам
Котеджі та квартири
Показано 3 проектів
Iнші проекти

Приватні котеджі

Сучасний приватний будинок це вже не просто житло, а батофункціональний комплекс з приміщеннями різного призначення та спеціальними кліматичними вимогами. Компанія Юнітех Кліма, опираючись на свій багаторічний досвід, надасть Вам комплексний проект поєднання інжинірингових рішень що створить комфортний мікроклімат у відпочивальнях та забезпечить чітке дотримання потрібних параметрів в приміщеннях з особливими вимогами.

 

Використовуючи Сучасні технології клімату та власні перевірені розробки Ми створимо правильний мікроклімат для Басейну, шубної кімнати, винного погребу, серверної, робочого кабінету, камінного залу, оранжереї, тераріуму та інших приміщень із специфічними вимогами.

 

Компанія Юнітех Кліма ТОВ надає повний спектр послуг з установки та сервісного обслуговування опалювальної станції “Повітря-вода-Повітря” на базі реверсивного повітряного Теплового Насосу (ТН). Використовуючи нашу кліматичну станцію, замовник отримує зональну систему клімат-контролю з підтримкою заданої температури круглий рік та можливістю дистанційного керування параметрами.

 

Унікальність нашого проекту полягає в нестандартному застосуванні ТН. Тепловий насос, обладнаний внутрішнім контуром, дозволить охолоджувати приміщення в літній період та, при цьому, абсолютно безкоштовно нагрівати воду для побутових потреб. Запатентована “Чотирьохтрубна” технологія не має аналогів використання в малих масштабах для приватних будинків і квартир. Принцип роботи залишається той же – використання енергії вуличного повітря, але при цьому рекуперувати відпрацьовану енергію, використавши її в потрібному напрямку.

 

За допомогою невеликих ТН (одиницями до 7кВт набираємо потрібну нам потужність) можна обігріти будь-яку площу, маючи при цьому окреме регулювання кожної зони, що дозволить прогріти лише бажану ділянку комплексу не перевитрачаючи при цьому електроенергію. У нашому рішенні немає необхідності платити за “холостий обігрів”.