Системи та рішення

Венталяція ресторанів, жароочисні витяжні системи
У процесі приготування страв на професійній кухні утворюється надлишок гарячого повітря. Часом, відпрацьоване повітря виділяється при температурі вищє +350 гр.Ц.
Система вентиляції UniVent Connect розроблена компанією Юнітех Кліма, є базової системою для комфортної вентиляції ресторанів з використанням газоочисних установок, фільтраційних станцій.
У складі вентиляційної системи застосовується гідрофільтр "Verner hasicí jiskry", що окрім очищення повітря, дозволяє понизити температуру повітря у витяжному каналі до +45 гр.Ц. За допомогою таких установок, організувати викид повітря в жилому кварталі чи торговому центрі не є проблемою.
Жароочісні витяжні системи з пониженням температури, в більшості випадків застосовуються для:
- Піч на дровах для приготування піцци
- Відкритий мангал в середині приміщення
- Хоспери і жаровні
- Гриль-печі
- Газовий гриль

Теплові насоси, Ефективне опалення

Компанія Юнітех Кліма ТОВ надає повний спектр послуг з установки та сервісного обслуговування опалювальної станції "Повітря-вода-повітря" на базі реверсивного повітряного теплового насосу.
Унікальність нашої пропозиції полягає в нестандартному використанні теплового насосу тільки взимку. Тепловий насос обладнаний внутрішнім контуром, дозволить охолоджуватися і гріти воду для побутових потреб одночасно і абсолютно безкоштовно. Нагрівати теплоносій і воду для побутових потреб лише використовуючи фреоновий контур.
Перевагою такого рішення, є багатофункціональний комплекс. Нашому Замовнику не знадобиться купувати всі ці елементи окремо і залучати на монтажні роботи безліч Підрядників, що спричинить збільшення витрат на реалізацію проекту і ускладнення робочого процесу.

Мікроклімат голландських теплиць 5-го покоління

В теплицях, виконаних по голландській технології, з 2006-го року і по сьогодні, в якості обігрівальних приладів застосовується система обігріву та мікроклімату для теплиць 5-го покоління.
Наша компанія розробила сучасну систему контролю мікроклімату з чітким керуванням температурою, вологістю та рівнем вуглекислого газу: «Ultra Clima».
В основі системи «Ultra Clima», є камера змішування припливного та внутрішнього повітря з контролем температури, CO2 та насищенням вологості за потребою. При цьому застосування повітряних HEPA фільтрів унеможливлять попадання небажаних шкідників з навколишнього середовища.
При будуванні голландських теплиць 5-го покоління, система «Ultra Clima» ідеально підлаштована до потреб даної технології.
Система «Ultra Clima», є сучасною енергозберігаючою системою з точним контролем встановлених параметрів та якості повітря.

Прецизійне кондиціювання ЦОД

На відкритих площах офісних центрів, не завжди є можливість побудувати серверну кімнату, або охолоджувати не потрібне обладнання. Для цього застосовується вмонтовний шафний кондиціонер «Climabox».
Тепер не потрібно охолоджувати весь простір разом з міжкімнатними стінами ЦОДа. Досить "точково" охолодити потрібне джерело надлишку тепла, при цьому в рази менші затратити електроенергії.
Основні переваги кондиціонера «Climabox»:
- Компактність - можливість встановити в шафу 600*600*1400.
- Мобільність - є варіанти установки як в нижній частині, на передній та бічних панелях, або в середині підлоги – принцип «Холодний коридор».
- Лінійка кондиціонерів «Climabox» і «Climabox Power» від 1500Вт до 37кВт холодильної потужності
- Моделі з інверторним приводом без пускових струмів
- Кондиціонери «Climabox Duo» з подвійним резервуванням компресорів, режим «фрікулінг» і режим «FreshAir».
- Прецизійні моделі Clima Stat з функцією «Зволоження» і «Анти блукаючі струми».

Індивідуальні рішення мікроклімату кол-центрів

Надзвичайно важливим питанням є вентиляція та кондиціювання приміщень з надмірною кількістю постійно перебуваючого персоналу. Саме до таких приміщень і відноситься "Call-центр", в якому основною проблемою є дефіцит кисню та часті протяги від кондиціонерів.
Зазвичай робочі місця в таких приміщеннях встановлені рядами та технологічно з’єднані одне з одним. Застосування кондиціонеру "спліт-система" в таких випадках не створить комфоротний мікроклімат в приміщенні без протягів. Дбаючи про комфорт та продуктивність персоналу ми проектуємо системи кондиціювання та обміну повітря підходячи індивідуально до кожного замовника.
Наша компанія встановлює приточно-витяжні установки з перемінним підмісом свіжого повітря та улаштуванням рекуперації роторним принципом, що дозволяє не пересушувати повітря в робочих зонах та уникнути протягів.