Сервіс 24/7

Сервісний відділ компанії «Юнітех  Кліма»  надає якісні послуги та здійснює комплексне сервісне, технічне обслуговування кліматичних систем для бізнесу та приватного сектору.
Також Ми зосереджені на критично важливих системах охолодження і кондиціонування повітря в комерційній галузі.
Технічне обслуговування виконується кваліфікованими співробітниками з відповідними сертифікатами вузьконаправленого сегменту, в залежності від типу обладнання.

Вже більш як 10 років, Наші клієнти отримують бездоганну якість Нашого сервісу.
Ми гарантуємо, що в спільній співпраці Ваша система буде працювати ефективно, комфортно і без збоїв. Ми подбаємо про всі ваші приміщеннях, і все це з одних рук.

Один центральний номер служби екстреної допомоги, системи дистанційного моніторингу, автоматичне інформування - забезпечать оперативну допомогу в разі виникнення проблем.
Наші фахівці за екстреним викликом доступні цілодобово.
Чергові сервісні інженери будуть на місці для вирішення критичних збоїв і проблем в короткий проміжок часу.
Крім того, ви можете підписати контракт на індивідуальний час реагування, який розроблений з урахуванням конкретних вимог Вашої компанії.

Сервісна служба надає наступні роботи і послуги:
-  регламентне технічне обслуговування відповідно до рекомендацій виробників обладнання;
- діагностику технічного стану обладнання;
- складання спільно з Замовником плану виконання робіт;
- ремонт всього обладнання, що постачається: гарантійний, післягарантійний;
- пуско-налагоджувальні роботи;
- консультації Замовника на всіх етапах співробітництва за технічними характеристиками обладнання, правилами експлуатації,
- поставку і формування резервного фонду запасних частин і вузлів.

Створена структура сервісу максимально наближена до Замовника і дозволяє успішно здійснювати безаварійну експлуатацію обладнання. Основне правило Нашої команди: в стислі терміни відреагувати на запити Замовників, відновити роботу обладнання, мінімізувати час його простою.