Підтримка температури та вологості для: винного погребу, дозрівання сирів, хамонерія

UniTech Clima - Винний погребВино-це благородний напій, подарований людству самою природою, однак, щоб розкрився справжній смак вина, потрібно створити правильні умови для його зберігання та подачі.

В першу чергу, у винному погребі потрібно створити стабільну температуру +12°С для оптимальної швидкості розвитку вина, зберігати його в темряві, без впливу ультрафіолетових променів. У винному погребі повинен бути постійний приплив свіжого очищеного повітря, щоб вино через корок «дихало». Відповідно вологість повітря повинна бути не нижче 65% Н.

UniTech Clima - Винний погребКомпанія «Юнітех Кліма» поставляє і монтує холодильні агрегати, моноблоки і спліт системи, спеціально розроблені системи для винних погребів, які відповідають всім вище перерахованим вимогам і здатні створити необхідний мікроклімат для Вашого винного погребу. Досвідчені фахівці зроблять проект, змонтують обладнання і, при необхідності, візьмуть встановлене обладнання на технічне обслуговування.

В багатоповерховому будинку, де немає можливості побудови винного погребу, наша компанія спроектує систему підтримки мікроклімату, яка успішно інтегрується в звичайну кімнату, облаштовану в повноцінну винну залу зберігання та дегустації.

UniTech Clima - Винний погребНаша компанія готова запропонувати Вашій увазі  поетапне улаштування приміщень винних холодильних залів: одна зона мікроклімату тільки для зберігання вина; 2-га температурна зона – для охолодження вина; 3-тя зона  мікроклімату для комфортного перебування гостей під час дегустації.

В комерційному секторі Ми запропонуємо організацію внутрішнього мікроклімату  спеціалізованих торгових зон, прилавків, бутіків продажу винних напоїв, сирів та хомонерії.
По вимогам замовника Ми розробимо технічне завдання та спроектуємо систему камери дозрівання у виробництві сирної продукції, сирокопчених виробів та  виноробстві.

UniTech Clima - Винний погреб