Виробничі приміщення

UniTech Clima - Вентиляція виробництваВентиляція зварювальних постів. 

Вентиляція зварювальних цехів надзвичайно важлива не тільки для забезпечення комфорту в робочій зоні, а й в першу чергу щоб виключити різноманітні професійні захворювання та їх ускладнення, викликані шкідливими речовинами (газами, металами).
ТОВ  «Юнітех Кліма» надає комплес послуг для улаштування системи вентиляції зварювальних постів. Ми запропонуємо обладнання для витяжної вентиляції, що в суммі дозволить спроектувати об'ємну витяжну систему, враховуючи технічне завдання та складності при монтуванні.
UniTech Clima - Вентиляція виробництваВ складі комплексної системи, встановлюється очисне обладнання «Гідрофільтр», що дозволить відфільтрувати шкідливі викиди, та надасть можливість встановити рекупераційні секції, які в подальшому компенсують витрати на обігрів припливного повітря.
Гідрофільтр "Verner hasicí jiskry" - це спеціалізоване обладнання европейського виробництва (Чехія), яке ми поставляємо для підприємств по всій Україні в складі нашої системи.

UniTech Clima - Вентиляція виробництваВентиляція робочих столів, постів пайки.

Експлуатація або введення в експлуатацію ділянок пайки, не обладнаних вентиляцією, забороняється.

Робочі місця облаштовуються місцевими витяжними приймачами, що   забезпечать перемінну швидкість руху повітря безпосередньо на місці пайки від 0,6 м/с до 3,2 м/с, з індивідуальним регулюванням.
Витяжка постів пайки та іншого виробничого обладнання, проектується як окрема система, яка не суміщена з загальною системою вентиляції.
Конструкція і розводка витяжної мережі забезпечує можливість регулярного очищення повітроводів, передбачує ревізійні люки та доступ для періодично очищення від флюсу, свинцю та ін.
UniTech Clima - Вентиляція виробництваПриміщення, в яких розміщуються ділянки пайки, забезпечуються припливним повітрям, що подається рівномірно в верхню зону в кількості, що становить приблизно 90% обсягу витяжки. Рухливість повітря в робочій зоні повинна бути 0,3 м/с  - 1,5 м/с. Відсутні 10% припливного повітря повинні подаватися в суміжні, більш чисті приміщення.

Вентиляція деревообробних та текстильних комбінатів.

UniTech Clima - Вентиляція виробництваОсновне завдання промислової вентиляції  - створення у виробничих приміщеннях необхідного мікроклімату, постійна підтримка температурного режиму та вологості повітря. Сировині, для збереження всіх своїх якостей, просто необхідно перебувати в оптимальному по вологості середовищі.

Якісні та надійні системи вентиляції, що пропонує наша компанія, дозволять регулювати швидкість надходження повітряних мас, їх вологість та температуру, забезпечуючи оптимальні умови для функціювання всього виробничого комплексу. Фахівці  ТОВ  «Юнітех Кліма» розумно, з урахуванням власного досвіду та існуючих норм розрахують найоптимальніший варіант улаштування системи вентиляції та підтримки вологості для Вашого підприємства. Ми комплектуємо, проектуємо та монтуємо кліматичне обладнання будь якої складності «під ключ»

UniTech Clima - Вентиляція виробництва