Готелі

Репутація готелю залежить від того, наскільки комфортно почувають себе в ній гості протягом усього часу свого перебування.

UniTech ClimaУ готельних комплексах малого планування, система вентиляції та кондиціонування проектується  таким чином, що б забезпечити комфорт проживаючих гостів.

Для цього необхідно передбачити незалежне регулювання внутрішнього блоку в режимі «Тепло / Холод» , в централізованій системі, на випадок індивідуального регулювання в міжсезонний період року.

Також, особливу увагу ми приділяємо використанню канальних блоків, для комфортного розподілу повітряних потоків.

UniTech ClimaУ деяких номерах немає можливості відкривання вікон, на цей випадок знадобитися припливно-витяжна система, для циркуляції повітря в закритих просторах.

Багато комплексів знаходитися в центральних частинах міста з вимогами до улаштування фасадів, де особливою проблемою є установка зовнішніх блоків. Наша компанія пропонує використання мультизональних систем або мультиспліт-систем, в такому випадку зовнішніх блоків в рази менше, а універсальність їх застосування дозволить розмістити у віддалених частинах споруди.

UniTech ClimaУ той самий час власники готелів повинні підтримувати повний контроль над експлуатаційними витратами й енергоспоживанням.

Наші рішення для готелів:

› Економічне опалення та гаряче водопостачання шляхом рекуперації теплоти з приміщень, де потрібне охолодження

UniTech Clima› Чудові комфортні умови для гостей завдяки одночасному нагріванню й охолодженню різних зон

› Багато варіантів установки: зовнішній блок можна встановити зовні, щоб забезпечити максимальну корисну площу приміщень, або всередині — для зменшення рівня шуму в центральних районах міста

UniTech Clima› Блоки канального типу розроблені для невеликих, добре ізольованих приміщень, таких як готельні номери, і відрізняються низьким рівнем шуму, дозволяючи спокійно відпочити в нічний час

› Інтелектуальне керування енергоспоживанням за допомогою пульта Intelligent Touch Manager дозволяє власнику готелю повністю контролювати витрати енергії

UniTech Clima› Зручні у використанні пульти ДК для готельних номерів автоматично змінюють уставку, коли гість залишає номер або відкриває вікно

› Легка інтеграція із програмним забезпеченням бронювання готелю

› ГВП для ванних, системи теплої підлоги та радіаторів із температурою до 80°C

UniTech Clima