Індивідуальні рішення мікроклімату кол-центрів

UniTech ClimaОсновним завданням при побудові системи вентиляції та кондиціонування є недопущення протягів, достатній повітрообмін і енергоефективність всієї системи в цілому.

В даному проекті особливу увагу ми приділяємо правильному розподілу повітряних потоків від кондиціонера з надмірною кількістю персоналу на одиницю площі в приміщенні колл-центру.

UniTech ClimaОрганізувати безпечний повітрообмін в об'єктах такого типу досить складне завдання. В даному проекті ми детально розрахували швидкість потоку повітря на кожному анемостаті, комфортно розподіляємо приплив та відтік повітря, контролюючи при цьому рівень насичення СО2.

UniTech ClimaОбираючи варіанти по установці тих чи інших кондиціонерів, замовник повинен розуміти ціну втрати працездатності (хвороби від протягів) співробітників при неправильному виборі. Припливно-витяжні установки повинні впоратися із завданням так, що б не довелося додатково провітрювати приміщення відкриттям вікон, що взимку не допустимо.

UniTech ClimaУ нашому проекті передбачена система припливно-витяжного обміну повітря з рекуперацією. Також, ми точно прорахували швидкість потоку повітря для кожного робочого місця.

Ми подбали про зональне вентилювання, що в результаті заощадить витрати на експлуатацію системи в подальшому.

UniTech ClimaМи розробили проект і неодноразово успішно впровадили комфортну систему вентиляції і кондиціонування повітря в аутсорсингових колл-центрах, власних колл-центрах інтернет-провайдерів, медичних закладів та інших приміщень подібного типу.